вторник, 27 јуни 2017  |  Вести денес: 54

Пронајдено е мртво тело во Ново Лисиче, се знае идентитетот

На 22.10.2016 година околу 04:27 часот, М.С. пријавил дека на бул.„Видое Смилевски-Бато“, односно позади сендвичара на наведената улица, во тревникот лежело непознато лице кое можно е да е починато.

тело

Поврзани вести

Од страна на екипа од Итна медицинска помош во 05:00 часот констатирана е смрт кај М.Т.(1949) од Скопје.

Од извршениот увид првично не се забележани траги на насилство. Телото на починатиот по наредба на Јавен обвинител е предадено на обдукција.

Најчитани вести