среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 42

Пронајдено телото на Словенецот Андреј Беуц во Дрина (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Нуркачи го извлекле неговото безживотно тело од реката Дрина.

beuc-telo

Поврзани вести

Во реонот на Козлук е пронајдено телото на Словенецот Андреј Беуц, кој во неделата исчезна по скокот во реката во близина на Зворник.

Нуркачи го извлекле неговото безживотно тело од реката Дрина.

Градската управа на Зворник изрази сочувство до семејството Беуц.

beuc-pronadjen1

Најчитани вести