вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Пронајдено украденото оружје од караулата во Гошинце

rr

Последни вести

Полицијата пронајде дел од украденото оружје од караулата во Гошинце при терористичкиот напад кој се случи минатиот месец.
Министерството за внатрешни работи денеска објави и видео снимка од оружјето. Погледнете…

 

Најчитани вести