четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Проопозициските портали удрија по Роза Топузовска Каревска

roza-topuzovska-karevska

Последни вести

Интернет портал близок до опозицискиот СДСМ објави вест дека ќерката на пратеничката од редовите на ЛДП, Роза Топузовска Каревска, Стефана Каревска, е на летување во хотел со пет ѕвездички во Португалија и се сонча на една од најубавите плажи.

Проопозициските интернет портали, веднаш ја преземаа и ја реобјавија приказната.

Стефана Каревска, ќерката на пратеничката Топузовска Каревска се огласи со статус на својот Фејсбук профил и даде одговор на проопозицскиот портал кој, според неа, ја злоупотребил нејзината приватност.


stefana

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести