сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Провалил во куќа и силувал кадифено мече

meda

Последни вести

Провалник бил лишен од слобода откако имал полов однос со кадифено мече, додека ограбувал една шупа, а полицијата пронашла негова ДНК во играчката.

Британецот Пол Маунтаин (38) изјавил дека почусвтвувал огромна потреба сексуално да се олесни, пишува „Ленкшир телеграф“.

Се верува дека Британецот исекол дупка во плишаната играчка пред да ја „изврши работата“. Сопственикот на шупата открил дека некој извршил провала, а на подот помеѓу расфрланите работи го пронашол кадифеното мече „искористено и злоупотребено“

– Кадифеното мече беше донесено во полиција а семената течност која беше пронајдена во него не одведе до провалникот – изјавил тужителот.

Обвинетиот во полиција изјавил дека во моментот се откажувал од амфетамини и дека почувствувал силна потреба сексуално да се олесни. Настраниот крадец се обвинува за провала со намера да краде.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести