понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Први јануари неработен ден за сите граѓани

novagodina

Последни вести

Министерството за труд и социјална политика информира дека 1 јануари 2015 година е неработен ден за сите граѓани на Република Македонија.

Министерството на граѓаните на Република Македонија им ја честита Новата Година.

Најчитани вести