недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Пудрата 10 hour sleep effect е ваш сојузник во борбата со заморот

borjou

Последни вести

Пудрата 10 hour sleep effect  на францускиот бренд Bourjois ви помага да ги скриете знаците на замор, темните подочници и неправилностите на кожата.

10_hour_sleep_effect

Благодарение на формулата која е збогатена со висока концентрација на витамините Е, F, B5 и минерали темните кругови, неправилностите на кожата и уморот ќе бидат прекриени рамномерно, а вашето лице ќе изгледа како да сте спиеле цели 10 часа.

Пудрата 10 hour sleep effect  е наменета за сите типови кожа и не содржи масла. Достапна е во 4 нијанси во практично пакување со пумпа.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести