четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Пукање пред ноќен клуб во Белград, едно лице рането

Pucnjava

Последни вести

Момче на возраст од околу 25 години синоќа е рането од огнено оружје во Белград.

Момчето со прострелната рана се здобило пред ноќниот клуб „Стефан Браун“. Куршумот го погодил по десната клучна коска.

Тој е однесен на одделението за реанимација во Ургнетниот центар.

Најчитани вести