четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 20

Пукање во Велес, застрелано 23 годишно момче

Policija

Последни вести

Во непосредна близина на Ветеринарната станица во Велес денеска е пронајдено 23 годишно момче застрелано со огнено оружје во пределот на градите.
Како што информира за МИА, Анита Стојковска портпарол на СВР Велес, полициска екипа на СВР Велес е на местото на настанот и работи на расветлување на случајот.

Најчитани вести