петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Пукано во момче од Скопје

pistol

Последни вести

Дваесетгодишниот М.И. вчера бил примен во ГОБ “8-ми Септември“ со прострелна рана , во пределот на абдоменот.

Во извршениот разговор истиот не посочил детали кои би помогнале во откривање на идентитетот на сторителот.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести