петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Пуштени во продажба 600 билети за Вардар- Металург

500metalurgvardar0209

Последни вести

Од 13 часот денеска, пуштени се во продажба билети за натпреварот од СЕХА Газпром Регионалната Лига помеѓу РК Вардар и РК Металург.

Пуштени се 600 билети, а цената на еден од нив е 120 денари.

Билетите за Вардар- Металург може да се најдат во продажните места на Југотон.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести