сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 55

Работник се заканува дека ќе скокне од зграда

policijaaaaa

Последни вести

Работник се заканува дека ќе скокне од зграда на улица Македонија, сведочат жители од околните згради, пренесува Плусинфо.

Во моментов таму има полиција, собран е народ и медиумски екипи се упатени на местото.

Најчитани вести