петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Радишани утре без вода

Со минерална вода до здраво лице

Со минерална вода до здраво лице

Последни вести

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, информира дека поради чистење и хлорирање на десната комора во резервоар Радишани ( стар ), утре во периодот од 08:00 часот па се до завршување на работите, можно е без водоснабдување да останат корисниците од нас. Радишани.

Најчитани вести