вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 17

Радовишанка сексуално нападната сред бел ден

Четириесет и две годишна радовишанка била сексуално нападната среде бел ден.

силување

Последни вести

Четириесет и две годишна радовишанка била сексуално нападната среде бел ден.

Вчера наутро околу 09,30 часот во Полициската Станица во Радовиш С.Г. пријавила дека движејќи се по улица ,,8 Септември“ непознато лице физички ја нападнало и извршило полово дејствие над неа.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителот и за целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести