петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Радовишанец си го исекол пенисот и го фрлил во канализација

Исечениот пенис го фрлил во канализација по што припаднал и бил донесен во штипската клиничка болница во тешка состојба, а уролозите се бореле да го сопрат обилното крварење.

amb

Поврзани вести

Радовишанецот  А.Ј (49), рано утринава со жилет си го пресекол пенисот, објави „ТВ Стар“.
Исечениот пенис го фрлил во тоалетна канализација по што припаднал и бил донесен во ш
типската клиничка болница во тешка состојба, а уролозите се бореле да го сопрат обилното крварење. Откако сториле сè што е во нивна моќ радовишанецот на понатамошен третман е препратен во Ургентниот центар во Скопје.

Според информации на „ТВ Стар, причина за бизарното самоповредување е моментална психичка состојба.
А.Ј. на сексуален план од себе очекувал многу, но во последно време тој од својот пенис бил тотално разочаран. Не му се допаѓал во речиси ништо, а еректалната дисфункција само повеќе го депримирала.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести