петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Ракотинци и Добри Дол утре без вода

inst_g

Поврзани вести

Поради промена на шибери во базентите во с. Ракотинци, прекинато водоснабдување ке имаат корисниците од с. Ракотинци и Добри Дол во попладневните часови на ден 06.08.2014 година (среда).

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести