недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Ракотници денеска без вода

download

Последни вести

Поради чистење на резервоарот во с.Ракотинци, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоименото населено место во периодот од 08:00 до 14:00 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести