понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Расправија прераснала во тепачка во Мала Речица

tepacka1

Последни вести

Вербална расправија во Мала Речица вчера прераснала во тепачка.

Четириесетгодишниот З.Ј. и дваесет и четиригодишниот А.Л.  со остар предмет си нанеле повреди.

Со телесни повреди двајцата биле пренесени во Клиничкиот центар Тетово, каде им била укажана лекарска помош.

Од МВР информираат дека работат на целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести