вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Разбојник земал 200 евра од аптека

krazba

Поврзани вести

Ограбена аптеката „Зегин“ на улица „Московска“.

Маскиран разбојник влегол во аптеката и со нож се заканил на вработена при што од касата одзел 12.100 денари.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести