петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Разбојништво среде бел ден во Скопје

noz-17-

Последни вести

Разбојништво се случило вчера среде бел ден во Скопје.

Непознат сторител од маркет на улица Букурешка со закана до нож од вработената одзел околу 3 илјади денари.

Се преземаат мерки за откривање на сторителот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести