среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Ребека паднала по скали и си ја скршила раката

rebeka

Последни вести

Поп пејачката Ребека паднала по скали и ја скршила десната рака, објави весникот Вест.

Ребека минатата недела полесно се повреди, откако во нејзиниот влез случајно паднала и ја скршила десната рака.

Повеќе прочитајте во утрешното печатено издание и електронското издание на Вест.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести