вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Република: Eксклузивни фотографии од Шекеринска на плажа во Грција (ФОТО)

Фотографии се сликани во местото Сивота на Јонско море, каде што Шекеринска се сонча на плажа.

Република: Eксклузивни фотографии од Шекеринска на плажа во Грција

Република: Eксклузивни фотографии од Шекеринска на плажа во Грција

Поврзани вести

До редакцијата на „Република“ пристигнале фотографии сликани во местото Сивота на Јонско море на кои се гледа заменик претседателот на СДСМ, Радмила Шекеринска како се сонча на плажа. Таа била одмор била со својот сопруг Бобо Јанковски.

Радмила се сонча во Сивота на Јонско море

Радмила се сонча во Сивота на Јонско море

Местото викано Сивота, каде што Шекеринска летово ги „полни батериите“ се наоѓа на Јонското море и важи за едно од полуксузните места на западниот брег на Грција. Тоа е мало село кое се наоѓа на патот од Игуменица за Парга. Во Сивота има голем избор од преубави плажи, многу мали островчиња со можност за пловидба до нив, идилични пејсажи и луксузни апартмани и вили за сместување, објави „Република“.

 

 

Најчитани вести