понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 16

Ријана: Ди Каприо е најдобриот љубовник кој некогаш сум го имала

leoriha2

Последни вести

Во јавноста веќе подолго време се зборува за односот меѓу Ријана и Леонардо Ди Каприо.

Tие се пријатели веќе неколку години, нo многумина се сомневаат дека популарната пејачка и Ди Каприо се во љубовна врска.

Извор близок на пејачката за магазинот „Стар“ тврди дека Ријана постојано зборувала за Лео и дека еднаш признала оти тој е „најдобриот љубовник кој некогаш го имала“.

– Хемијата меѓу нив е неверојатна. На Ријана и се допаѓа односот на Лео кон животот, а за него нејзината релаксација е неодолива, вели изворот, додавајќи дека на Ди Каприо „посебно му се допаѓа“ тоа што Ријана е „секси, паметна и помалку дива“.

Најчитани вести