Магазин

Ријана е бремена?

Ријана е бремена?

Ријана е бремена, тврдат американските таблоиди. Пејачката во изминатите недели се откажала од алкохол, цигари и марихуана, со што ги подгреа гласините дека го очекува првото дете.

„Ријата ја одби поканата за забава по турнејата на Дрејк бидејќи таму ќе има премногу алкохол и марихуана. Наместо тоа, се врати назад во хотелот“, открива извор близок на пејачката.

Познатата пејачка од Барбадос, позната по забавите, минатата недела била на шопинг со нејзиниот татко во Лос Анџелес, а новите фотографии се забележува како да пораснал нејзиниот затегнат стомак.