петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ријана на концерт ја најде својата двојничка

rijanaaaa

Поврзани вести

Ријана, која моментално се наоѓа на светска турнеја на која што го промовира нејзиниот албум „Анти“ воопшто не очекуваше дека на концертот во Монтреал ќе ја запознае нејзината верна обожавателка која е целосно неодолива…

Го запознав овој мал ангел синоќа на сцената! Облечена е како мое мини издание на постерот што ја најавува турнејата! Толку беше преслатка што неможев да и’ одолеам! – Напиша Ријана до фотографијата што ја објави на Инстаграм, со која што најави уште еден концерт, поради фантастичниот дочек од публиката.

Најчитани вести