вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Ријана се појави на црвениот килим само со палто

Популарната пејачка на доделувањето на британските модни награди се појави само во долго палто.

rijanaa_1_1

Последни вести

Популарната пејачка Ријана не престанува да ги поместува границите, посебно кога станува збор за изборот на облеката. Така беше и овој пат, кога пејачката се појави на доделувањето на британските модни награди само во долгo палто.

rijanaa_1

British Fashion Awards е еден од најзначајните модни настани сезонава, а убавата пејачка храбро се носеше со длабокиот отвор кој го истакна нејзиното деколте.

rijana_3

До израз дојде и големата тетоважа што Ријана ја има под градите.

rijana_2

 

Најчитани вести