сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 56

Ристовски: Стручниот штаб да ги бара причините зошто паѓаме во второ полувреме

Ова беше натпревар за влез во полуфиналето. Доста квалитетен натпревар освен последните 15 минути. Погрешивме, треба сите да ги видиме грешките, рече Ристовски.

Ристовски: Стручниот штаб да ги бара причините зошто паѓаме во второ полувреме

Ристовски: Стручниот штаб да ги бара причините зошто паѓаме во второ полувреме

Последни вести

Голманот на македонската ракометна репрезентација, Борко Ристовски по ремито со Норвешка вели дека треба да се бара причината зошто вторите полувремиња ги играат со голема тешкотија.

Покажавме дека може да се носиме со најсилни репрезентации, додаде тој.

Најчитани вести