вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 17

ФОТО: Рита Ора во костим за капење, без Фотошоп

rita-ora-naslovna

Последни вести

Магазинот „Зу“ годинава ја прогласи за најзгодната позната жена во светот, а еве како изгледаат нејзините „необработени“ фотографии, па самите проценете дали ја заслужува титулата.

rita-ora-1

Иако многумина се сложуваат дека Рита Ора не не најзгодната жена во светот, овие фотографии од плажа сепак потврдуваат дека славната пејачка има прекрасно тело. Во план се истакнаа нејзините гради, апотоа и нејзиното совршено затегнато тело.

rita-ora-2

Рита беше фотографирана како се капе на плажите во Мајами. За оваа прилика таа избра едноделен костим за капење што ги истакна сите нејзини облини.

Најчитани вести