петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 3

Роналдо: На синот ќе му кажам која му е мајка кога ќе порасне

kristijano-sin

Поврзани вести

Засега е мистерија која му е мајка на синот на Кристијано Роналдо, но фудбалерот рече дека ќе му каже кога ќе порасне.

И покрај тоа што и понатаму тврди дека на петгодишниот Кристијано Џуниор не му треба мајка, 30-годишниот фудбалер вели дека неговиот син заслужува да ја знае вистината.

Кристијано ова го…

Најчитани вести