сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 23

Room 313 со George Lee во Бада бум

Не ја пропуштајте единствената техно забава во градов...

goko

Последни вести

В сабота во Старата скопска чаршија ќе се одржи единствена техно забава.
Тимот на Галерија Бада бум и диџејската формација Room 313 со  George Lee ја најавуваат најдобрата техно забава во градов.

Најчитани вести