недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ФОТО: Јелена Розга во топлес издание ги кани гостите на концерт

Згодната хрватска пејачка Јелена Розга важи за една од фаталните жени на балканската естрада, а во последно време важи и за една од послободните жени на естрадата. Посебно откако се соблече и објави фотографија на социјалните мрежи во топлес издание ги кани гостите на концерт.

jelena-rozga-naslovna

Поврзани вести

Згодната хрватска пејачка Јелена Розга важи за една од фаталните жени на балканската естрада, а во последно време важи и за една од послободните жени на естрадата. Посебно откако се соблече и објави фотографија на социјалните мрежи со која во топлес издание ги кани гостите на концерт.

 Јелена Розга во топлес издание ги кани гостите на концерт

Јелена Розга во топлес издание ги кани гостите на концерт

Иемно, пејачката одлучи да го најави нејзиниот настап во Црна Гора, така што се соблече и во топлес издание свртена со грб го покажа задникот во тесни фармерки.

Веруваме дека со овој трик Розга го привлеше вниманието барем кај припадниците на посилниот пол. По овој нејзин гест, најверојатно нема да има никакви шанси посетеноста на концертот да не биде огромна.

Најчитани вести