четврток, 29 јуни 2017  |  Вести денес: 0

РСБСП: Снегот и студот им предизвикаа проблеми на учесниците во сообраќајот

Снегот, мразот и минусните температури периодов најмногу проблеми предизвикаа кај учесниците во сообраќајот.

рсбсп

Поврзани вести

Иако регистрирана е само една жртва како последица на временската состојба, потребно е поголемо внимание на учесниците во сообраќајот со цел побезбедно и посигурно учество во истиот.

Најчитани вести