вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО+ВИДЕО: Голи фризерки во Русија!

ФОТО+ВИДЕО: Голи фризерки во Русија!

ФОТО+ВИДЕО: Голи фризерки во Русија!

Поврзани вести

Руската полиција во Москва откри фризерски салон каде потстрижуваат голи девојки. Тие покрај фризерски услуги, за пари нуделе и дополнителни услуги.

rusija-frizer-devojki

Еден од клиентите снимил видео од сцените во фризерницата, по што снимката ја доставил до полициската станица, но истовремено ја поставил и на Интернет.

rusija-frizer-devojki2

Се покажало дека освен бричење и потстрижување, љубителите на голотијата можат да добијат и други услуги од девојките, но само со доплата.

Најчитани вести