недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Русинка почина правејќи „селфи“

Русинка почина правејќи „селфи“

Русинка почина правејќи „селфи“

Поврзани вести

Дваесет и едногодишна девојка од Русија го загуби животот додека се обидувала да направи „селфи“ фотографија.

Девојката се обидувала да сними селфи заедно со своите пријатели, но не се фатила добро за оградата на мостот и паднала од него на брегот на реката.

 

Најчитани вести