сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Руски фудбалер удри со 170 км/час во бандера

sudar

Последни вести

Фудбалерот на Кубан и повремен руски репрезентативец, Андриј Јешченко, има голема среќа што остана жив по страшниот судар што го имаше со својот автомобил, кога удри во бандера со брзина од 170 км/час. Големо чудо е како остана жив, а неверојатно е дека тој не е ниту посериозно повреден.

Најчитани вести