четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 57

Само летовите за и од Истанбул утрово не се реализирани на скопскиот аеродром

aerodrom

Поврзани вести

Утрово на скопскиот аеродром „Александар Велики“ не беа реализирани летовите за и од Истанбул.

Летовите за Лондон, Виена и Загреб утрово се остварени, а со мало слетаа авионите од линијата од Виена.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести