недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 52

Самоубиство во Кавадарци, жена се фрлила од петти кат

Триесетгодишна жена утрово во седум часот и дваесет минути се фрлила од стан на петти кат од зграда во Кавадарци, информираат од Министерството за внатрешни работи.

кавадарци

Поврзани вести

– Жената починала на местото. Увидот е во тек. Јавен обвинител нареди обдукција на телото, соопшти МВР.

Најчитани вести