петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Самоубиство во Охрид – маж скокна од зграда

Камион усмртил 17 овци на стариот пат Штип – Велес

Камион усмртил 17 овци на стариот пат Штип – Велес

Последни вести

Треесет и шестгодишен охриѓанец вчера изутрина изврши самоубиство скокајќи од петтиот кат на зградата во која живеел, јавува охридската телевизија Спектра.

Мажот скокнал од балконот на станот во зграда кај кружниот тек на булеварот „Туристичка“ во близина на спортскиот центар.

 

Најчитани вести