петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Самоубиство во Скопје

RAS_7664

Последни вести

Попладнево во скопската населба Карпош 4 на улицата Волгоградска се случило самоубиство.

Од Министерството за внатрешни работи ја потврдуваат информацијата до која дојде НетПрес.

Оттаму потврдуваат дека се работи за самоубиство, а жртва е маж во поодминати години.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести