сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

Сања Лефкова стана мајка

sanja-lefkova

Последни вести

Македонската пејачка Сања Лефкова вчера роди  машко дете, кое ќе се вика Никола.

Пејачката на социјалната мрежа Фејбук ја соопшти радосната вест на своите пријатели и обожаватели.

1lefkovaslik

Најчитани вести