понеделник, 26 декември 2016  |  Вести денес: 39

Се чистат каналите во општина Илинден

Поврзани вести

Големото невреме кое викендов го зафати Скопје нанесе штета и во општина Илинден.

Денес се чистат каналите во оваа скопска општина и им се помага на граѓаните кои беа погодени од поплавите.ilinden-kanal25

Најчитани вести