недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 10

Се излеа Вардар пред Гевгелија – Сообраќајот во прекин

gev

Последни вести

Сообраќајот на патниот правец Р1401, кај клучката Марвинци – Гевгелија е во прекин поради излевање на реката Вардар на сообраќајницата.

Најчитани вести