вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Се излеа Вардар, забрана за сообраќај на птниот правец Демира Капија – Корешница

reka-3-702x336_20145422547

Последни вести

На патниот правец  Демир Капија – Корешница  во 10.30ч. се воведува забрана за сообраќај на лесни возила поради  излевање на реката Вардар на коловозот.

Најчитани вести