понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 35

Се обеси девојка од Куманово

Случајот го потврдија и од МВР од каде што информираа дека увид извршила увидна екипа на СВР Куманово.

Се обеси девојка од Куманово

Се обеси девојка од Куманово

Последни вести

Кумановката А.И. (22) синоќа си го одзeла животот со бесење во куќата на нејзиното семејство на улицата „11 Ноември“ во Куманово.

Случајот го потврдија и од МВР од каде што информираа дека увид извршила увидна екипа на СВР Куманово.

Лекар констатирал смрт без траги на насилство. Телото на девојката е предадено на семејството за погреб.

Најчитани вести