сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

Се обеси момче во Прилеп

На телото не се пронајдени траги на насилство, и истото е предадено на семејството за погреб.

besenje

Последни вести

Самоубиство ја потресе Македонија. Во 12 часот и 30 минути во помошна просторија во семејна куќа во Прилеп се самоубил 31-годишниот Александар В.

Младото момче си го одзело животот со бесење.

На телото не се пронајдени траги на насилство, и истото е предадено на семејството за погреб.

 

Најчитани вести