четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 9

Се обеси мaж во Прилеп

besenje-630x338

Последни вести

Вчера околу 11 часот во Прилеп, во штала сопственост на Р.С. лоцирана во месноста викана „Подкомора“, самоубиство со бесење извршил Т.Т (1943) од Прилеп.

Лицето на 13 јули 2017 година во 22.30 часот во ПС-Прилеп бил пријавен за исчезнат.Увид на лице место извршила екипа на ПС-Прилеп. По наредба на Јавно Обвинителство телото на починатиот е предадено на семејството.

Најчитани вести