сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Се обиделе да крадат дрва

sumska_policija_523354975

Последни вести

На 11.09.2014 година во 16,00 часот на м.в. Црн камен, во атарот на с.Танушевци, скопско, од страна на полициски службеници пронајдени се 50м³ исечени букови огревни дрва, без печат.

На лице место излезена е Шумска полиција.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести