четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО +18: Се појави снимка од „акцијата“ на англиски фудбалер и девојка

hart

Последни вести

Фудбалерот на англискиот нисколигаш Клитеро, Џеј Харт беше отпуштен од клубот поради сексуален чин на клупата за резерви, а кој беше снимен од неговите соиграчи.

Конечно снимката од “величенствен” момент проструи и на социјалните мрежи…

 

 

 

 

Најчитани вести