вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Се повреди Џејмс Бонд

daniel_kregggg

Последни вести

Даниел Крег беше на операција откако се повреди на сетот на новиот филм за Џејмс Бонд.

Како што соопштуваат странските медиуму, 47-годишниот актер наводно бил подложен на помал „оперативен зафат“ на неговото колено во Њујорк.

Операцијата беше направена за време на паузата што филмската екипа ја направи со снимањето за велигденските празници.

Најчитани вести