понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Се разнел со бомба во сопствената куќа

Засега никој незнае зошто овој човек се разнел со бомба и зошто одлучил на таков страшен начин да си го одземе животот.

se-razne-so-bomba

Поврзани вести

Во Сремска Митровица во Србија попладнево се случи страшна трагедија. Човек се разнел со бомба во сопствената куќа.

Како што соопштуваат српските медиуми, Властимир В. Бил сам во домот. Тој околу 14.00 часот попладнево го повлекол осиграчот од бомбата и на тој начин си го одзел животот.

Засега никој незнае зошто овој човек се разнел со бомба и зошто одлучил на таков страшен начин да си го одземе животот.

 

Најчитани вести